x 
0

DJI Phantom 3 Professional

Kaina: 1399,00 €

Naujosioms technologijoms sparčiai žengiant į priekį, dronų kūrėjai tampa vis išradingesni. Tobulėjanti oro robotų technika stebina progresyviomis galimybėmis, primenančiomis fantastinių filmų idėjas. Kinų technologijos kompanija „DJI“, įkurta 2006 metais, yra viena pirmaujančių bepiločių gamintojų, kurių pristatoma produkcija apima komercinius bei rekreacinius oro robotus, dažniausiai pasitelkiamus kokybiškiems vaizdo kadrams fiksuoti bei aukštos raiškos fotografijoms įamžinti. Atsižvelgęs į kompanijos reprezentuojamų gaminių kokybę bei nuolatinio progreso ir inovacijų siekį, Didžiosios Britanijos žurnalas „The Economist“ organizaciją „DJI“ įvardino dronų industrijos lydere. O vienas progresyviausių bei moderniausių kompanijos gaminių – autonominis helikopteris Phantom 3, su didelės raiškos HD kamera, pažangiomis galimybėmis spėjo priblokšti net išrankiausius industrijos ekspertus.


Didelė raiška ir tiesioginis vaizdas


Universalus ir inovatyvus DJI Phantom 3 stebina funkcionalumu bei dinamiškumu, o galimybė įsigyti „Professional“ arba „Advanced“ droną vartotojams suteikia pasirinkimo laisvę. Phantom 3 Professional pristatomas su 4K kamera, o Phantom 3 Advanced yra apginkluotas 1080p HD įrenginiu. 12 megapikselių kameros fiksuoja ryškiai bei profesionaliai. Integruotas kameros stabilizatorius (triašis) užtikrina, kad vaizdai būtų įamžinami be trukdžių.


Phantom 3 skrydžio lankstumas ir moderni drono kamera suteikia galimybę ne tik fiksuoti aukštos kokybės kadrus, bet ir filmuoti realiu laiku, t.y. įrašyti tiesioginį vaizdą oro roboto skrydžio metu. Sujungtas su išmaniuoju telefonu ar planšete, naudodamas modernią „DJI Lightbridge“ technologiją, dronas persiunčia aiškų ir kokybišką 720p HD vaizdą tiesiogiai, 2 kilometrų atstumu.


Lengvas valdymas


Phantom 3 helikopterio valdymas yra lengvas bei sumanus. Kūrėjai pasistengė, jog praktiškų vartotojų lūkesčiai būtų pateisinti.


Drono valdymo

Kontaktai

PARDUOTUVĖ

Kalvarijų g. 137A
Vilnius, LT-08221
Tel.: +37061173111
info@ondrone.lt

Parduotuvė

Raktažodžiai