x 
0

DJI Phantom 2

Kaina: 749,00 €

Nepamirštamų įspūdžių trokštantiems asmenims DJI pristato „skrydžio dvasią“ – modernų Phantom 2 (liet. fantomas) skraidantį robotą, stebinantį savo funkcionalumo galimybėmis!


DJI Phantom 2 autonominis helikopteris yra universalus robotas su kamera, pasižymintis lengvomis valdymo galimybėmis, kurios Phantom 2 oro robotui suteikia pranašumą prieš kitus tokio pobūdžio skraidančius oro mechanizmus.


Modernūs propeleriai ir sumani sistema


Unikalaus roboto „sparnai“ yra sukurti remianti inovatyvia idėja – propeleriai gali autonomiškai susiveržti ar įsitempti skrydžio metu, siekiant išsaugoti maksimalų saugumą. Visi oro roboto sraigtai – dinamiški ir funkcionalūs, subalansuoti taip, jog gebėtų atsilaikyti prieš nepageidaujamas vibracijas.


Originalūs propeleriai nėra vienintelė teigiama šio roboto savybė. Kita ypatybė – išmani ir patobulinta nuotolinio valdymo sistema, kuri Phantom 2 helikopteriui suteikia pranašumą kontrolės atžvilgiu. Efektyvų DJI Phantom 2 autonominio helikopterio valdymą garantuoja nuotolinio valdymo pultas, kurio minimalistinis dizainas ir apgalvotas funkcionalumas „neapsunkina“ vartotojo. Kitaip tariant, išpakuoji ir skrendi!


Skrydžio preciziją užtikrina sistemingai veikianti, į robotą integruota, GPS auto piloto sistema, garantuojanti sistemingą ir tikslų DJI Phantom 2 helikopterio skrydį. O unikalus antistatinis kompasas, dėl apsauginio apvalkalo, gali efektyviai veikti net ir blogomis oro sąlygomis.


Autonominis grįžimas ir draudžiamų zonų numatymas


Esant ryšio trukdžiams (ar praradus signalą) skrydžio metu, įsijungs „nepavykusio skrydžio“ gelbėjimosi rėžimas ir robotas Phantom 2 savarankiškai grįš namo, tinkamai nusileisdamas ant žemės. Ši funkcija taip pat gali būti įjungta vieno mygtuko paspaudimu, aktyvuojant „grįžimo į namus“ būseną.


Siekiant absoliutaus saugumo skrydžio metu ir vengiant netikėtų susidūrimų su kitais aviacijos mechanizmais, šio modernaus oro roboto programinė sis

Kontaktai

PARDUOTUVĖ

Kalvarijų g. 137A
Vilnius, LT-08221
Tel.: +37061173111
info@ondrone.lt

Parduotuvė

Raktažodžiai